2002.Festival BMS:

Djurica Nikola-1.nagrada

2003.Skolsko takmicenje “Lisinski”

Balaban Petar-1.nagrada

Veljovic Miroslav-1.nagrada

2004.Otvoreno takmicenje “D.Jenko” (solisti)     

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2004.Otvoreno takmicenje “D.Jenko”(kamerni ansambli) 

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2004.Festival BMS: (kamerna muzika) 

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2004.Medj.takm.kamernih ansambala,Pancevo   

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2004.Otvoreno takmicenje “Lisinski”

Jovanovic Djordje-1.nagrada

Balaban Petar-1.nagrada

2005.Otvoreno takmicenje “D.Jenko”

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2005.Medju.takm.kamernih ansambala”Pancevo” 

Jovanovic-Balaban-1.nagrada

2005.Majski Sustret maldih duvaca “Lazarevac”-solo

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2005.Majski Susret mladih duvaca-kamerna muzika

Trio Riverdance  Jovanovic-Balaban-Veljovic-1.nagrada

2006.Otvoreno takmicenje “Lisinski”

Gavrilovic Marko-1.nagrada

DjoedjevicPavle-1.nagrada

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2006.Otvoreno takmicenje “D.Jenko”

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2006.Otvoreno takmicenje “D.Jenko”(kamerna muzika)

Djurdjevic-Gavrilovic-1.nagrada

Trio Riverdance-1.nagrada

2006.Medjunarodno takmicenje kam.ansambala Pancevo   

Trio Riverdance-1.nagrada

Duo Bandido-1.nagrada

2006.Festival Ub   

Gavrilovic Marko-1.nagrada

Bisevac Nikola-1.nagrada

2007.Otvoreno takmicenje “Lisinski”

Jovanovic Djordje-1.nagrada

2007.Medjunarodno takmicenje “Davorin Jenko” 

Jovanovic Djordje-1.nagrada

 2007.Medjunarodno takmicenje Pancevo

Ansambl “Jenko”-1.nagrada

2007.;Festival “Ub”    

Gavrilovic Marko-1.nagrada

Bisevac Nikola-1.nagrada

2007.Majski susreti “Lazarevac”  

Gavrilovic Marko-1.nagrada

2008.Otvoreno takmicenje” Lisinski”  

Bisevac Nikola-1 nagrada

2008 Medjunarodno takmicenje “Davorin Jenko” 

ansambl “Jenko”-1. nagrada

Duo CLARINETMUSIC-1.nagrada

2008.medjunarodno takmicenje kamernih ansambala Pancevo

Duo CLARINETMUSIC-1.nagrada

ansambl“Jenko”-1 nagrada

2008.Festival “Ub”                 

Stevic Dusan-SPECIJALNA

Bisevac Nikola-1.nagrada

Gavrilovic Marko-1nagrada

2008.Medjunarodno takmicenje Verbania-Italija(dva takmicenja)

Gavrilovic Marko-1.nagrada

Gavrilovic Marko-1.nagrada

Bisevac Nikola-1. specijalna

Bisevac Nikola-1. Specijalna

2009.Majski susreti “Lazarevac” 

Stevic Dusan-1. Nagrada

2010.   Festival “Ub”     

Conic Aleksandra-1 nagrada

Maksimovic Nikola-1 nagrada

Rajninger Ivan-laeureat

2010.Majski susreti “Lazarevac”

Rajninger Ivan-1 nagrada

2011. Otvoreno takmicenje “Lisinski” 

Rajniger Ivan, laureat

2011. Takmicenje UB

Rajninger Ivan-1 nagrada

Pardon Stefan-1 nagrada

2011. Takmicenje AMADEUS

Rajninger Ivan-1 nagrada

Maksimovic Nikola-1 nagrada

Maksimovic Stefan-1 nagrada

 2012. FEMUS – Subotica

Rajninger Ivan-laureat

2012. 10-ti Festival “UB”

Djurdjevic Mihajlo-1 nagrada

Stajic Luka-1 nagrada

2013. FEMUS 2013

Rajninger Ivan-1 nagrada

2013. Festival UB

Djordjevic Pavle-1 nagrada

Stojanovic Milan-1 nagrada

2014. Festival UB

Rajninger Ivan-1 nagrada

Stojanovic Milan-1 nagrada

2016. 

Rajninger Ivan – Lauret Medjunarodno Takmicenje Davorin Jenko

2017. Festival UB

Mrkovic Uros-1 nagrada

Stojanovic Milan-1 nagrada

2018. Festival UB

Cpajak Sofija-1 nagrada

Raskovic Matija-1 nagrada

2019. Republicko takmicenje
SrajakSofija-1 nagrada

2019. Festival UB
Srajak Sofija-1 nagrada
Andjelkovic Anastasija-1 nagrada